Proszę nie jeść w aucie

W jedną z imprezowych nocy otrzymałem kurs ze skrzyżowania ulic Floriańska i Św. Marka. Podjechałem i czekam. Po jakimś czasie wsiadają dwie młode dziewczyny a w ręku mają kebaby. Grzecznie poinformowałem że w aucie się nie je i proszę o schowanie tych kebabów albo zjedzenie i zamówienie kolejnej taksówki. Na początku zaczęły prosić że one nie nabrudzą itp. A ponieważ wiem już jak takie kursy się kończą więc zdecydowanym głosem powiedziałem „proszę wysiąść z auta” no i się zaczęło. Dziewczyny zrobiły taką awanturę na całą floriańską, krzycząc że to one są klientkami, że ja powinienem im się kłaniać itp. Po czym trzasnęły drzwiami i opluły mi auto.

Tutaj ściągniesz filmik

Ja się pytam, gdzie kultura?, gdzie wychowanie? Myślę że nie jestem aż taki stary ale za mojej młodości miało się jakiś szacunek do starszych, a za takie odzywki można było dostać w twarz. Dokąd wszyscy zmierzamy skoro młode pokolenie tak się zachowuje.

zapraszam do dyskusji

 

5 Replies to “Proszę nie jeść w aucie”

  1. Pattrishiaa Er :*

    „Przyszłość narodu” 🙁 🙁 🙁 przerażające jest, że są to dziewczyny, i że one kiedyś będą przecież partnerkami, żonami czy matkami.. tylko jakimi? Patologicznymi pieniaczkami i histeryczkami. To nienormalne, że by w taki sposób odnosić się do kogokolwiek. Brak poszanowania innych oraz cudzej własności szerzą się jak zaraza, wraz chamstwem i agresją. „Panie” pokazały co sobą reprezentują- rynsztok i tyle. Ale Pan Bóg nie rychliwy- kiedyś przekonają się jak to jest być tak traktowanym..

  2. mega535

    Ja to miałem takie zdarzenie: wsiadła do mnie pani z kebabem. Zorientowalem się jak już siedziała więc zdecydowałem, że nie będę jej wypraszał z auta. Poprosiłem jedynie aby nie jadła w aucie. O dziwo posłuchała i nie jadła. Zadowolony wykonałem kurs. Pani zapłaciła i wysiadła. Po czym spojrzalem do tyłu aby sprawdzić czy czegoś nie zostawiła i co zobaczyłem? Pani owszem nie jadła ale kebeba zostawiła na siedzeniu a podczas jazdy zawartość tego kebaba wysypała sie po tapicerce.

  3. Mario

    A ogłoszeń w dziale „ogłoszenia” nie macie? Czy ja mógłbym „za darmo” dać ogłoszenie?